Revolucion te Milani: Luis Enrique transferon dy yje për €60M

Revolicon te Milani, epoka Luis Enrique nis me dy super përforcime.

Stefano Piolo dhe Luis Enrique janë dy trajnerët më të përfolur ditën e sotme në mediat sportive.

Mediat italiane kanë lëshuar një lajm bombastik duke shkruar se Milan do ta shkarkojë Piolin dhe vendin e tij do ta zërë Luis Enrique.

Rosonerët nuk janë të kënaqur me Piolin dhe në verë 57-vjeçari do të largohet nga San Siro.

Luis Enrique është i gatshëm që ti rikthehet punës dhe drejtuesit e Milanit janë të gatshëm t’ia besojnë drejtimin e skuadrës.

Calcio Mercato, ka lëshuar një lajm bombastik duke zbuluar dy super përforcimet e Enriques te Milani.

Sipas Calcio Mercato, Milan në verë do të transferojë Alvaro Moratan dhe Ferran Torres.

Për të siguruar shërbimet e dyshes, Milan do të duhet të shpenzojë 60 milionë euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here