Zhbllokohet derbi: Cuadrado shënon ndaj Interit (VIDEO)

Juan Cuadrado ka zhbllokuar derbin mes Juventusit dhe Interit duke realizuar në minutën e 83′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here