Përplasje në derbi: Momenti kur Frattesi ‘hesht’ Krunicin (VIDEO)

Ishte një pasdite e rëndë dje për Milanin që u shpartallua nga Interi me rezultat 5-1.

Rosonerët u dominuan në çdo aspekt, ndërsa kamerat kanë kapur një moment tensioni mes Rade Krunicit dhe Davide Frattesit.

Në minutat e fundit të ndeshjes Krunic dhe Frattesi u përplasën në fushë gjatë një dueli dhe ky i fundit kërkoi gjuajtje të lirë nga gjyqtari.

Mesfushori boshnjak i tha diçka Frattesit dhe ky i fundit reagoi duke ia treguar gishtin që të hesht dhe katër gishtat që simbolizonin katër golat.

30 sekonda më pas Frattesi arriti të realizoj ndaj Milanit duke vulosur kështu fitoren e Interit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here