E kërkojnë gjigantët europian, Inter i vendos çmimin Lautaros

Inter i vendos çmimin Lautaros pas interesit nga gjigantët europian.

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez e ka nisur shkëlqyeshëm sezonin e ri duke realizuar 5 gola dhe 1 asistim në 4 ndeshje të luajtura.

Falë paraqitjeve mbreslënëse Lautaro ka përfunduar në shënjestrën e gjigantëve europian dhe ky mund të jetë sezoni i tij i fundit me Interin.

Sipas Calcimercato, drejtuesit e Interit janë të hapur ta lënë të lirë Lautaron vetëm nëse në adresë të klubit arrin një ofertë prej 150 milionë eurove.

Mbetet ta shohim se cili gjigant europian është i gatshëm ta paguaj shumën e kërkuar nga Interi.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here