Bombë: Franck Ribery në janar te gjiganti italian!

Lajm bombastik nga Italia.

Siç raporton Calciomercato.com, Franck Ribery në janar mund të largohet nga Fiorentina dhe të transferohet te Milani.

Ribery i ka prishur marrëdhëniet me drejtuesit dhe pritet të largohet nga Fiorentina në janar, ndërsa interesim për shërbimet e tij ka shfaqur Milani.

Rosonerët besojnë se Ribery mund ta ndihmojë skuadrën me eksperiencën e tij, ndërsa për të siguruar shërbimet e tij do të duhet të paguajnë rreth 3 milionë euro.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here