Alaba do fillojë bisedimet me Chelsean!

Mbrojtësi i Bayern Munich do të jetë pa kontratë në fund të këtij sezoni.

David Alaba është i gatshëm që të fillojë bisedimet në janar me skuadrën angleze të Chelseas, raporton Bild.

Alaba do mbetet pa kontratë në fund të këtij sezoni dhe ka të drejtë që të negociojë me skuadra jashtë Bundesligës qysh prej 1 janarit.

Bild raporton se edhe Paris Saint Germain është gjithashtu e interesuar për shërbimet e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here