Rangers në pole position për shërbimet e Wilshere!

Rangers është skuadra favorite për të siguruar shërbimet e ish futbollistit të Arsenal dhe West Ham United, Jack Wilshere.

Wilshere ka qenë shumë i përfolur për një transferim tek skuadra e Aston Villas mirëpo nuk e ka përjashtuar edhe mundësinë për tu larguar nga Premier League dhe skuadra e Steven Gerrard duket skuadra me mundësitë më të mëdha për të firmosur me të, raporton The Sun.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here