Barca dhe Liverpool të interesuara për Garay!

Ish mbrojtësi i Valencias Ezequiel Garay ka rënë në radarët e dy skuadrave të Liverpool dhe Barcelonës, raporton kështu SPORT.

Barca po kërkon 34 vjeçarin i cili është pa skaudër për të mbuluar qendrën e mbrojtjes pas dëmtimeve të Gerard Pique, Samuel Umtiti dhe Ronald Araujo.

Liverpool nga ana tjetër po vuan dëmtimet e Virgil Van Dijk dhe Joe Gomez dhe ardhja e Garay mund të sillte paqe në repartin e mbrojtjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here