Alena pranë rikthimit te Betisi

Mesfushori i Barcelonës, Carlos Alena, është pranë rikthimit te Barcelona raporton ‘TodoFichajes’.

Alena ka luajtur vetëm në një ndeshje këtë sezon dhe nuk bën pjesë në planet e Koeman.

22-vjeçari e kaloi sezonin e kaluar te Betisi dhe andaluzianët e dëshirojnë rikthimin e tij.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here