Manchester United tenton shitjen e Bailly!

Manchester United është gati për të shitur qendërmbrojtësin e saj, Eric Bailly tek skuadra e Villareal, raporton TeamTalk.

Djajtë e Kuq duan të firmosin me Pau Lopes dhe pasi që nuk janë në gjendje që të paguajnë shifrën prej 60 milionë paundësh duhet që të përdorin kartonin e Bailly për të ulur sadopak çmimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here