Inter përsëri për shopping te United, Neroaxurët transferojnë futbollistin e Djajve të Kuq

Inter dhe Manchester United kanë gati bashkëpunimin e rradhës.

Siç raportojnë mediat britanike, Inter ka shfaqur interesim për transferimin e mbrojtësit të Manchester United, Phill Jones.

Neroaxurët kanë marrëdhënie të shkëlqyeshme me Djajtë e Kuq dhe synojnë afrimin e Jones në merkaton e janarit.

Bisedimet pritet të fillojnë së shpejti, ndërsa Inter do të duhet të paguaj 5 milionë euro për të siguruar shërbimet e Jones.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here