Mbappe, i pamundur për tu transferuar nga Real Madrid!

Paratë janë të pakta momentalisht tek Real Madrid dhe një transferim i Kylian Mbappe duket se nuk do të ketë mundësi të ndodhë as verën e ardhshme, raporton Le Parisien.

Mbappe ka disa vite që është një objektiv i Real Madrid dhe pikërisht në verën kur pritej transferimi i tij ndodhi edhe pandemia e Coronavirusit që dëmtoi shumë ekonomikisht skuadrat e mëdha dhe këtu nuk bëri përjashtim as Real Madrid që tashmë e ka të pamundur transferimin e sulmuesit francez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here