Nacho i lumtur tek Real Madrid!

Nacho Fernandez ka insistuar se ai është i lumtur tek Real Madrid dhe nuk ka aspak dëshirë që të largohet nga kjo skuadër.

Mbrojtësi tha që do kishte dëshirë që të luante më shumë mirëpo nuk ka aspak dëshirë të lërë këtë skuadër.

”Çdo verë më vijnë oferta mirëpo unë jam i lumtur këtu. Do të dëshiroja të luaja më shumë mirëpo largimin nuk e kam menduar pasi kjo është skuadra ime e ëndrrave”- raportoi ai për Marcan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here