Mustafi dhe Rudiger akoma opsione për Barcën!

Netherlands' coach Ronald Koeman looks on prior to the Euro 2020 football qualification match between Belarus and the Netherlands in Minsk on October 13, 2019. (Photo by Sergei GAPON / AFP) (Photo by SERGEI GAPON/AFP via Getty Images)

Gjigantët e La Ligas në ndjekje të mbrojtësve të Chelseas dhe Arsenalit.

Barcelona është akoma duke shpresuar që të arrijë një marrëveshje me mbrojtësin e Manchester City, Eric Garcia, raporton Mundo Deportivo.

Katalanasit megjithatë janë të vetëdijshëm që ndoshta nuk do të jenë në gjendje për të rikthyer në Camp Nou katalanasin në verën e 2021 kur kontrata e tij në Etihad Stadium të skadojë.

Me këtë problem tashmë në mendjen e drejtuesve të Barcelonës janë Shkodran Mustafi dhe Antonio Rudiger të cilët luajnë respektivisht për Arsenalin dhe Chelsean.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here