Chelsea në ndjekje të Alabas!

Chelsea vazhdon të udhëheqë garën për të siguruar shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munich, David Alaba, raporton AS.

Austriaku i shkathët ka bërë të ditur se dëshiron largimin nga bavarezët pasi këta të fundit nuk pranuan një rritje të rrogës për të.

Mirëpo Blutë e Londrës në këtë garë nuk do të jenë të vetëm pasi për të gjithashtu interesim kanë shfaqur edhe skuadrat e Liverpool dhe Real Madridit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here