Juventus e interesuar për Giroud!

Olivier Giroud qëndrimin tek Chelsea duket se e ka vetëm çështje javësh pasi në Itali interesimi për të po rritet çdo ditë e më shumë, raporton Calcio Mercato.

Tashmë e interesuar është skuadra e Juventusit e cila po kërkon transferimin e francezit si mbështetje për Alvaro Moratan dhe Cristiano Ronaldon.

Inter ka qenë gjithashtu shumë e interesuar për Giroud i cili ka rënë nga formacioni i parë i Frank Lampardit në Stamford Bridge.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here