Marrëveshja është arritur: Interi siguron goditjen e parë për merkaton e janarit

Nuk ka dyshim se Interi ka nevojë për përforcime.

Neroaxurët do të duhet ta përforcojnë skuadrën, pasiqë nuk e kanë nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri.

Portali i njohur spanjoll TodoFichajes, raporton se Neroaxurët kanë arritur marrëveshje me Udinesen për transferimin e Rodrigo De Paul.

Argjentinasi po shkëlqen edhe këtë sezon me formën e tij dhe Inter do ta huazojë atë në janar, me obligim blerjeje për 35 milionë euro.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here