Shkëmbim spektakolarë: Pepe te Barcelona, ylli i Katalansve te Arsenali

Nicolas Pepe u transferua te Arsenali para dy viteve për shumën e 80 milionë eurove, mirëpo nuk ka arritur të lërë gjurmë dhe drejtuesit janë të gatshëm ta shesin atë.

Siç raporton TodoFichajes, Topçinjtë do tia propozojnë Barcelonës një shkëmbim mes Pepes dhe Dembeles.

Barcelona është në kërkim të një qendërsulmuesi dhe nuk përjashtohet mundësia që ta pranojnë ofertën e Topçinjëve.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here