Todibo do të rikthehet tek Barcelona!

Jean-Claire Todibo mesa duket do të rikthehet më herët tek Barcelona nga huazimi tek skuadra e Benficas, raporton A Bola.

20 vjeçari akoma nuk ka zhvilluar as edhe një ndeshje qysh prej huazimit të tij në verë dhe tashmë skuadra blaugrana ka vendosur ta rikthejë atë në Camp Nou.

Todibo i cili është transferuar tek Barcelona nga Toulouse në 2019, ka një kontratë me katalanasit deri në vitin 2023.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here