Pochettino në vend të Tuchel!

Argjentinasi mund të marrë timonin e skuadrës së Paris Saint Germain.

Ish trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino mund të marrë vendin e Thomas Tuchel tek skuadra pariziene, raporton talkSPORT.

Tuchel nuk pritet që të qëndrojë në Paris më shumë se deri në fund të këtij sezoni dhe është pikërisht Pochettino ai që pritet të zërë vendin e tij në stolin e kampionëve të Ligue 1.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here