Grealish vlerësohet 100 milionë funta!

Ylli anglez po shkëlqen çdo ditë e më shumë.

Aston Villa beson që futbollisti i saj Jack Grealish ka një vlerë prej 100 milionë funtash, siç raporton The Telegraph.

25 vjeçari ka kohë që po kërkohet nga skuadra e Manchester United dhe dy sezonet e fundit ka kaluar në një formë të jashtëzakonshme duke bërë që Aston Villa të tregojë çmimin për të në rast se Djajtë e Kuq dëshirojnë transferimin e tij.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here