Asgjë nga Reali, Camavinga i bashkohet agjentit të Bale

  Ylli i Rennes Eduardo Camavinga do të menaxhohet nga agjencia britanike Stellar Group, kryesuar nga Jonathan Barnett.

  Agjencia është ndër më të mëdhatë në botë dhe klientët e saj përfshijnë Gareth Bale, Ben Chilwell dhe Saul Niguez.

  Një shenjë që mund ta sjellë mesfushorin francez më pranë Premier League, duke pasur parasysh mënyrën në të cilën u konsumua marrëdhënia midis Bale dhe Real Madrid.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here