Chelsea ka vendosur të shesë Kepan!

Chelsea ka vendosur që të nxjerrë në shitje Kepa Arrizabalagan gjatë merkatos së janarit, raporton kështu ESPN.

Portieri spanjoll ka kohë që po kalon kohë të vështira në futbollin anglez.

Tashmë ai ka humbur vendin e titullarit në Stamford Bridge dhe tashmë Frank Lampard do të mirëpres ofertat gjatë Vitit të Ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here