Nainggolan do të largohet në janar nga Inter!

Radja Nainggolan duket se po bën gati të ardhmen e tij larg skuadrës së Interit.

Belgu u rikthye në San Siro pas një viti huazim tek skuadra e Cagliarit dhe gjatë verës për pak sa nuk u largua.

Përkundër interesimit nga skuadra si Fiorentina, Roma dhe Sampdoria, Neroazzurët nuk lejuan largimin e tij gjatë asaj vere.

Mirëpo tashmë pasi që nuk minuta në këmbët e tij ai ka kërkuar urgjentisht largimin dhe Cagliari duket skuadra favorite për të nënshkruar me të.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here