Allegri dëshiron një punë në Premier League!

Massimiliano Allegri duket se është i gatshëm për një rikthim në botën e futbollit mirëpo këtë gjë dëshiron ta realizojë tashmë në Premier League.

Ish trajneri i Juventusit dhe AC Milan një gjë të tillë e konfirmoi vetë duke deklaruar që dëshiron të marrë drejtimin e një skuadre në Premier League.

Mediat në Europë kishin filluar të shkruanin që italiani mund të merrte drejtimin e Real Madrid në rast shkarkimi të Zinedine Zidane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here