Perez humbet durimin, Reali nxjerr në shitje Hazard

Eden Hazard drejt largimit nga Reali.

Mediat spanjolle, raportojnë se Florentino Perez e ka humbur durimin me Eden Hazard dhe se verën e ardhshme do ta nxjerrë në shitje.

Hazard u transferua te Reali vitin e kaluar për 115 milionë euro, mirëpo ka zhgënjyer me lëndimet e tij të shumta.

Los Blancos do ta nxjerrin në shitje belgun verën e ardhshme për 50 milionë euro.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here