Inter pranë transferimi të Paulos së Fluminese!

Inter është shumë pranë transferimit të sulmuesit të Fluminese, Marcos Paulo, raporton kështu Sky Italia.

Neroazzurët do të kërkojnë të arrijnë një parakontratë me 19 vjeçarin pasi kontrata e tij skadon gjatë verës së ardhshme me skuadrën braziliane.

Antonio Conte raportohet se është një fans i madh i tij i cili mund të luajë në të dy krahët dhe në qendër të sulmit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here