Khedira drejt Championship!

Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira ka shumë mundësi për tu transferuar në Championship, raporton Calcio Mercato.

Watford, Bournemouth dhe Norwich City kanë shfaqur interesim për 33 vjeçarin i cili do të jetë futbollist i lirë prej verës së ardhshme.

Juventus po kërkon shitjen e Khediras në janar me skuadrën e Everton e cila ka shfaqur interesim të madh për shërbimet e gjermanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here