Manchester United po konsideron transferimin e Trippier!

Ish futbollisti i Spurs është duke u kërkuar prapë në Angli.

Mbrojtësi i djathtë  i Atletico Madrid, Kieran Trippier mund të jetë një objektiv i ardhshëm i skuadrës së Manchester United, raporton The Telegraph.

Djajtë e Kuq duan që të sigurojnë më shumë konkurencë për Aaron Wan-Bissaka dhe mund të bëjnë një ofertë për Trippier gjatë kësaj vere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here