Chelsea nuk do lejojë shitjen e Hudson-Odoi!

Blutë e Londrës nuk do ndahen me anësorin e tyre.

Chelsea do të refuzojë çdo ofertë që vjen nga skuadra e Bayern Munich për shërbimet e Callum Hudson-Odoi gjatë merkatos së janarit, raporton The Athletic.

Përfaqësuesi i kombëtares angleze ka qenë një objektiv i bavarezëve më herët dhe tashmë që nuk ka shumë minuta në formacionin e parë të bluve ky interesim është ringjallur mirëpo skuadra e Lampard nuk e ka ndërmend shitjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here