Barcelona ndjek nga afër sulmuesin e Benficas!

Barcelona ka dërguar agjentë për ta ndjekur nga afër sulmuesin e skuadrës së Benficas, Darwin Nunez, raporton Sport.

Skuadra nga Camp Nou dëshirën që të investojë në sulm dhe është duke e ndjekur nga afër sulmuesin 21 vjeçar nga Uruguaj.

Drejtori sportiv i Sporting Ramon Planes ishte në Lisbon për ta ndjekur atë në ndeshjen kundër Pacos De Ferreira.

Barca nuk është duke bërë gati një ofertë për në janar mirëpo gjatë verës së ardhshme mund të tentohet transferimi i tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here