Juventus konsideron shitjen e Ramsey

Aaron Ramsey nuk ka arritur të lërë gjurmë te Juventusi dhe Biankonerët janë duke e konsideruar shitjen e tij, raporton Daily Mail.

Uellsiani sipas të gjitha gjasave do të rikthehet në Premier League, pasiqë interesim për të kanë shfaqur Tottenham dhe Everton.

Ramsey ka kontratë me Biankonerët deri në vitin 2023, ndërsa vlera e tij në treg është rreth 20 milionë euro.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here