Rudiger në radarët e Barcelonës!

Mbrojtësi i Chelseas, Antonio Rudiger, është një opsion që skuadra e Barcelonës dëshiron ta eksplorojë, supozon Sport.

Mbrojtësi i kombëtares gjermane ka hasur në vështirësi për të gjetur minutat e nevojshme në Stamford Bridge dhe një transferim në Camp Nou mund të jetë kyç në këtë pikë të karrierës së tij.

Katalanasit javë më parë kishin shfaqur interesim edhe për transferimin e Shkodran Mustafit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here