Manchester United do shesë Romeron!

Manchester United është e gatshme për shitjen e Sergio Romeros gjatë merkatos së janarit, raporton kështu Football Insider.

Djajtë e Kuq kanë vendosur një çmim modest prej 2 milion funtash për portierin argjentinas mirëpo do të pranojnë edhe oferta huazimi.

Romero akoma nuk ka zhvilluar një ndeshje në sezonin 2020-2021 dhe tashmë edhe ardhja e Dean Henderson nga skuadra e Sheffield United ka bërë që të rritet konkurenca.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here