Dybala lë Juven, largohet nga Serie A!

Paolo Dybala me shumë mundësi prej sezonit të ardhshëm mund të veshë fanelën e skuadrës së Real Madrid pasi në rast të marrjes së stolit të kësaj skuadre, Mauricio Pochettino e ka kërkuar transferimin e argjentinasit.

Dyshja Morata-Ronaldo duket se po funksionon shkëlqyeshëm duke bërë kështu që mungesa e argjentinasit mos të vërehet fare.

Pochettino ka kërkuar nga madrilenët transferimin e Kane, Alli dhe emri i tretë i përmendur në listën e tij të dëshirave është ai i Dybalas.

Vet ai nuk është aspak i kënaqur me Pirlon dhe largimi nga Torino ka shumë mundësi të ndodhë edhe gjatë muajit janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here