Barcelona synon me çdo kusht transferimin e Depay në janar

E përditshmja spanjolle Mundo Deportivo, raporton se Barcelona synon transferimin e Memphis Depay në merkaton e janarit.

Katalanasit janë në krizë financiare, mirëpo pritet që të bëjnë disa përforcime për ta rikthyer skuadrën në rrugën e duhur.

Koeman e dëshiron me çdo kusht Depayn në skuadër dhe në janar holandezi sipas të gjitha gjasave do të transferohet në Camp Nou.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here