Martinez i Ajax tek Barcelona?

Ylli i Ajax, Lisandro Martinez është përfolur si një transferim i mundshëm për skuadrën e Barcelonës, raporton SPORT.

Ronald Koeman është i vendosur për të përforcuar mbrojtjen e tij gjatë janarit dhe 22 vjeçari është objektivi kryesor.

Martinez, i cili ka një kontratë deri më 2023 me Ajax ka marrë pjesë në 13 ndeshje këtë sezon për skuadrën e Erik ten Hag.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here