‘Stuhi’ tek Inter, 5 yje largohen në janar!

Inter po mendon mundësinë e një transformimi komplet të skuadrës së tyre pas eleminimit të hershëm nga Champions League.

Emri i parë tashmë duket se dihet nga të gjithë pasi bëhet fjalë për mesfushorin danez Christian Eriksen i cili pritet të largohet i pari nga San Siro.

Emri tjetër është ai i Radja Nainggolan i cili nuk ka aspak raporte të mira me Antonio Conten qysh prej rikthimit nga huazimi tek Cagliari.

Pinamonti pritet që në verën e ardhshme të përdoret për transferimin e Gervinhos, pastaj Perisic me kroatin që nuk po bindë me performancën e tij dhe në fund Sensi pritet që gjithashtu të largohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here