Zyrtare: Theo Hernandez ka vendosur për të ardhmen!

Theo Hernandez është e padyshim një prej futbollistëve që ka momentalisht vëmendjen më të madhe në top ligat e futbollit në Europë.

Ylli i Milanit i cili u transferua nga skuadra e Real Madrid po mahnitë çdo ditë me formën dhe talentin e tij duke rritur edhe interesim për të dita ditës.

Ai për mediat italiane këtë deklaratë:”Nuk e di në qoftë se Real Madrid është penduar që më ka lënë të largohem. Tek Milan kam ardhur në një moshë të re dhe momentalisht nuk e mendoj largimin nga kjo skuadër pasi e shoh të ardhmen time në këtë skuadër.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here