Juventus në kërkim të një qendër-mbrojtësi!

Juventus është duke synuar që të përforcojë repartin e mbrojtjes gjatë muajit janar.

Emri duket se është bërë gati nga drejtuesit e Zonjës së Vjetër dhe bëhet fjalë për 19 vjeçarin e  Dallas, Bryan Reynolds.

Siç raporton 3rd Degree, Juventus tashmë është duke bërë gati ofertën dhe bëhet fjalë për një shifër prej 5 milionë eurosh dhe duhet të shpejtojë pasi në garë për të është gjithashtu edhe skuadra e AC Milan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here