Atletico Madrid nuk do e shesë Trippier!

Duket se Manchester United nuk do të sigurojë shërbimet e një mbrojtësi të djathtë.

Kjo pasi skuadra e Atletico Madrid nuk ka kurrfarë qëllimi për tu ndarë me mbrojtësin anglez, Kieran Trippier, raporton AS.

Manchester United ka qenë shumë e përfolur për transferimin e tij mirëpo tashmë ai duket se është i lidhur me Wanda Metropolitanon dhe skuadra spanjolle nuk e ka ndërmend ta lëshojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here