Delle Ali mund të transferohet tek Rangers!

Dele Alli mund të joshet nga ideja për tu transferuar tek Rangers nga trajneri i kësaj skuadra, Steven Gerrard, raporton talkSPORT.

Mesfushori i Tottenham ka hasur në vështirësi për të gjetur minuta në këmbët e tij dhe në janar po mendon një largim nga skuadra e Jose Mourinhos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here