Mbappe mbetet i vendosur për një transferim tek Real Madrid!

Ylli i PSG i gatshëm për një transferim tek Real Madrid.

Kylian Mbappe mbetet i hapur për një transferim tek Real Madrid, raporton kështu AS.

Barcelona është e gatshme për surpriza gjithashtu dhe një dështim i rradhës për Paris Saint Germain do të nënkuptonte që ai do të largohej nga kryeqyteti francez.

Vlen të ceket që ndeshjen e ardhshme në Champions League PSG do ta zhvillojë pikërisht kundër skuadrës së Barcelonës në kuadër të 1/16-tave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here