Treshja e Leverkusenit pranë rinovimit!

Bayer Leverkusen është duke u munduar që të rinovojë kontratat me Florian Wirtz, Moussa Diaby dhe Edmond Tapsoba, siç raporton Kicker.

Që të tre janë futbollistë nën moshën 21 vjeçare dhe kanë luajtur një rol kyç në fillim të sezonit 2020-2021.

Leverkusen aktualisht është e para në tabelën e Bundesligas me një pikë më shumë se Bayern Munich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here