Chelsea do të huazojë Tomorin!

Mbrojtësi i Chelseas, Fikayo Tomori mund të dërgohet në huazim nga londinezët gjatë afatit kalimtar të janarit, raporton kështu talkSPORT.

Skuadra deri më tani që ka shfaqur interesimin më të madh është ajo e Rennes dhe e cila duket favoritja kryesore për të arritur një marrëveshje për huazimin e tij të paktën për një sezon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here