Wolves e interesuar për Origin!

Një sulmues është i nevojshëm për Wolves pas dëmtimit të Jimenez.

Skuadra angleze ka shprehur interesim për të nënshkruar me Divock Origi të Liverpool, raporton The Athletic.

25 vjeçari tashmë ka humbur vendin e titullarit në Anfield Road dhe tashmë është gati për një aventurë të re, larg nga skuadra e Jurgen Klopp.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here