Inter rivalizon me Barcelonën për Wijnaldum!

Skuadra e Contes po përgatitë një transferim në stilin e Eriksen.

Inter është duke garuar me skuadrën e Barcelonës për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Liverpoolit, Giorginio Wijnaldum.

Mesfushori holandez mbetet pa kontratë në fund të këtij sezoni dhe rinovimin duket se nuk do tja ofrojë Liverpool kështu që ai po mendon largimin nga The Reds gjatë janarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here