Mourinho kontakton me Modric për një rikthim të tij tek Spurs!

Fituesi i Topit të Artë para transferimit të Real Madrid kishte kaluar plot 4 sezone me Tottenham.

Jose Mourinho duket se ka kontaktuar me mesfushorin kroat dhe ka diskutuar me të mundësinë e rikthimit të tij në Londër, raportoi kështu gazetari Eduardo Inda për El Chiringuito.

Modric është në bisedime me Real Madrid për rinovimin e kontratës mirëpo duket se Jose Mourinho do të tentojë rikthimin e tij në Premier League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here