Valencia pas mbrojtësit të Benficas!

Valencia dëshiron të transferojë mbrojtësin 23 vjeçar Ferro nga skuadra portugeze e Benficas, raporton COPE.

Ish futbollisti i kombëtares portugeze për të rinj mund të vendosë të huazohet në janar dhe pastaj të kryejë transferimin e përhershëm.

Kontrata aktuale e Ferros skadon në vitin 2024.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here