Juve në shok, Paratici largohet dhe transferohet tek gjiganti europian?!

Fabio Paratici muajve të ardhshme mund të bëjë gati një surprizë shumë të hidhur për skuadrën e Zonjës së Vjetër.

Kjo për faktin se mediat në Itali kanë filluar të raportojnë për një largim të tij të mundshëm nga Torino për të filluar gjithçka nga e para tek gjiganti i Premier League, Manchester United.

Por kjo nuk është e tëra pasi në rast se ai largohet nga kjo skuadër atëherë tek United me vete do të merrte edhe Simone Inzaghin që kanë një afërsi shumë të madhe mes vete.

Trajneri i Lazios gjithashtu ka një kontratë që i skadon këtë sezon dhe bisedimet akoma nuk kanë filluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here